♦ פעם אחרונה ששיפצנו היה מיד אחרי שקנינו, לפני 17 שנה. כלומר קנינו במצב לא רע אבל לא כמו שאנחנו רצינו. אז עשינו שיפוץ רציני.

נכון ש- 17 שנה זה הרבה זמן וגם הדירה נראית קצת מיושנת, אבל מאד התלבטנו. כשרק החלטנו למכור החלטנו לא להשקיע, למכור כמו שהיא, ומי שיקנה כבר ישפץ לפי טעמו כמו שאנחנו עשינו. חשבנו שבמקום לשפץ ניתן הנחה. זה נראה משתלם לשני הצדדים.

הזמנו 2 מתווכים כדי לראות וגם להתייעץ איתם לגבי המחיר. האמת שהופתענו מאד ממה שהם אמרו: הדירה נראית מוזנחת, המטבח ישן, יש רטיבות באמבטיה, מרפסת השירות פתוחה לגמרי ואצל כל השכנים סגור, הכניסה צפופה בגלל הקיר, ועוד ועוד..

מאד הופתענו, אנחנו לא ראינו את זה ככה. אפילו אפשר לומר שנפגענו. אבל כשהם נקבו במחיר נמוך ב- 15% ממה שהערכנו, ואמרו שזו דירה לשיפוץ, הבנו שזה לא הגיוני. למעשה זה מה שדחף אותנו לנושא השיפוץ.

חיפשנו די הרבה ברשת. כשהגענו להוםסלף ראינו שהתוכנית שלהם להכין את הבית זה בדיוק מה שחיפשנו. עשינו את כל השלבים, עם הקיט שלהם להכנת הבית. השקענו חודש, ועשינו הרוב לבד! זה לא היה קל אבל כשהזמנו מתווך חדש הוא נקב במחיר גבוה ממה שציפינו. אז אפשר לומר שהרווחנו בחודש עבודה יותר מ- 300,000 שקל 🙂

אנחנו מאד ממליצים על האתר, קיבלנו שירות מעל ומעבר, התייחסות לכל שאלה ובעיה שלנו, וכל הזמן הרגשנו שבאמת איכפת להם שנצליח. זה לא מובן מאליו. תודה מכל הלב!

נעמי

הוםסלף