הוםסלף HomeSellF
מבית קרנות מידע זהב בע"מ

תקנון שימוש בכלי הדרכה, עזרה, ערכות מכירה, תוכן ומוצרים
של הוםסלף (HomeSellF) למכירת הבית שלך

 1. החזון של הוםסלף (HomeSellF): לעזור לך למכור את הבית שלך.
 2. לצורך כך הוםסלף פיתחה ומפתחת מדריכים, כלים, ערכות, ועזרים, מפרסמת מידע, ומרכזת ידע.
 3. השימוש בכל הכלים כמפורט בסעיף 2 על אחריות המשתמש/ת בלבד. הוםסלף לא תישא בכל אחריות באשר למעשה או מחדל של משתמש או משתמשת.
 4. כל המידע, הכתבות, המדריכים, הכלים, העזרים, הטבלאות, האיורים, התמונות וכל חומר אחר המצוי באתר או הנשלח אל המשתמש/ת במייל שייכים להוםסלף, וניתנים למשתמש/ת לצורך שימוש אישי בלבד, על מנת לעזור לו במכירת הבית שלו, ואין לעשות בהם כל שימוש אחר ללא קבלת אישור לכך מראש ובכתב.
 5. כל חומר שנשלח למשתמש/ת כמתנה ו/או בעבור תשלום הינו לשימושו האישי בלבד, ואין להעבירו לגורם אחר כלשהו, ואין לפרסמו, בכל מקום כולל ברשתות חברתיות.
 6. אין לעשות שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בכל תוכן, מידע, או מוצר שקיימים באתר או שנשלחו לגולש או גולשת שנרשמו באתר או שנשלחו למי שרכשו מוצר דרך האתר.
 7. משתמש/ת שקיבל או רכש ערכה למכירת דירה וירצה לשתף אותה עם בן/בת הזוג יוכל לשלוח בקשה ואנו נבצע את השיתוף בהתאם לתנאי השימוש.
 8. הוםסלף, הגם שהיא מפתחת ערכות עזרה למכירת דירה, אינה צד בעסקת המכירה, אינה עוסקת בשמאות מכל סוג ואינה אחראית על מציאת קונה. הוםסלף לא תייעץ באופן פרטני (מעבר למידע המובא באתר) בקשר למחיר, מכירה, מכר, חוזה, קונה, מתווך מו"מ, וכיוצא בזה ואינה מבטיחה מציאת קונה ו/או נכס.
 9. כל שימוש בערכות המכירה של הוםסלף ובכלל זאת ערכת ®HomeSellF FAST יעשה על פי הכללים הנלווים לכל ערכה. השימוש בערכות על אחריות המשתמש/ת בלבד. הוםסלף לא תישא בכל אחריות באשר למעשה או מחדל של משתמש/ת.
  ערכה שפותחה על גוגל דוקס (Google Docs) חלים עליה תנאי השימוש של גוגל ובכלל זה הטיפול בנתונים הנשמרים במסמכים ניתן ע"י גוגל ותלוי בתנאיה בלבד.
 10. תמיכה במייל:
  לרוכשים תוכנית הכוללת תמיכה במייל, התמיכה תינתן באופן הבא:

  1. הפניות תשלחנה במייל והתשובות ינתנו במייל.
  2. אין הגבלה על מספר הפניות.
  3. התמיכה תינתן למשך חודשיים (ניתן לדחות את תאריך תחילת התמיכה בהודעה מראש)
  4. התשובות ינתנו בתוך 6 שעות למעט שבתות וחגים ולילה שעון ישראל או טיפול בפנייה סבוכה.
  5. התמיכה תינתן בהקשר לשימוש בערכה: מילוי הטבלאות ושימוש בהן.
  6. התמיכה אינה כוללת: הערכת מחיר לבית, תיכנון ו/או ביצוע השבחת הנכס, איתור קונים לנכס וכל דבר אחר שאינו קשור ישירות בשימוש בערכה.
 11. אחריות: ברכישת ערכת זהב / ערכת פלטינום / ערכת VIP – ניתנת אחריות למשך יומיים (48 שעות ממועד מסירת הערכה ללקוח). לקוח שאינו מרוצה יוכל לשלוח מייל לכתובת האתר: homesellf@gmail.com בצירוף בקשת ביטול רכישה. רכישתו תבוטל וכספו יוחזר לו.
  יובהר שנתונים שהוכנסו למערכת ימחקו עם ביטול הרכישה.
 12. יובהר בזאת כי הערכה למכירת הבית מיועדת לשימוש עצמי ע"י הרוכש, לצורך שיפור תהליך המכירה.
 13. הפנייה למומחה: כל התקשרות בין גולש למומחה תעשה ביניהם באופן ישיר, והוםסלף אינה צד בהתקשרות, ואינה אחראית לתוצאות ההתקשרות. במקרים שבהם קיבל המומחה את פרטי הגולש מהוםסלף, עשויה הוםסלף לקבל תמורה על כך בהתאם למה שנקבע בינה ובין המומחה.
 14. פרטיות: יובהר בזאת כי כל הפניית גולש/ת למומחה תעשה רק לאחר שנתן לכך את הסכמתו (בטלפון או באמצעות טופס פנייה למומחה).

הוםסלף (HomeSellF) מבית קרנות מידע זהב בע"מ

כל הזכויות שמורות © לקרנות מידע זהב 2016, הוםסלף (הומסלף), HomeSellF, ומיכל חן לוין

תקנון. כל הרשום לעיל מתייחס לגברים ונשים כאחד.

עידכון אחרון: ישראל, 25/8/2016

לעמוד הראשי