• ב-2014 נמכרו בישראל פחות מ- 100,000 דירות ב-2014 נמכרו בישראל פחות מ- 100,000 דירות - צניחה של 13% במספר הדירות שנמכרו, לאחר יותר מעשור של צמיחה קבועה כמעט כל שנה, על אף עליות המחירים. אבל הזינוק בעיסקאות בסוף השנה מלמד שכנראה היתה זו בעיקר ההמתנה למע"מ אפס.. המשך »
 • מחירי הדירות עולים מחירי הדירות עולים יותר מהשכר - אני קניתי דירה, בתל אביב, לבד, בגיל 31. הייתי רווקה, הרווחתי משכורת טובה אך לא בשמיים, וקניתי דירה בעזרת משכנתא ו- 6,000 דולר שקיבלתי מהורי. הילדים שלי לא יוכלו לעשות זאת. המשך »
 • שנים של עליית מחירי דירות בישראל 7 שנים של עליית מחירי דירות בישראל - עשור השנים 1988-1997 היה סוער אך הזינוק החד במחירים התרחש כאן ב- 6-7 השנים האחרונות (2008/9-2014). העליות החלו במרכז והתפשטו לכל הארץ.. המשך »
 • הום-סטייג'ינג - הכנת הבית למכירה הום סטייג'ינג (שדרוג לפני מכירה) - הכנת הבית לפני מכירה תפקידה לגרום לקונה להתאהב בבית שלך. מהרגע הראשון. כל רגע שמשקיעים בהכנה חוסך המוני רגעים מעצבנים במכירה. ויש עוד בונוס: תהליך הכנת הדירה גורם לנו להרגיש טוב יותר: מוכנים, בטוחים, ופחות חרדים. איך משדרגים את הבית? זה אפשרי וזה מאד משתלם.. המשך »
 • האם לשפץ לפני מכירה הום סטייג'ינג – האם לשפץ לפני מכירה - אולי לא חייבים לשפץ, אבל כדאי, לכל הפחות לשדרג את הדירה לפני המכירה: יש כמה דברים פשוטים, מהירים, וזולים, שממש חייבים לעשות לפני המכירה. אחרת מפסידים גם זמן (בהמתנה למכירה) וגם כסף (במכירה עצמה).. המשך »
 • הום סטיילינג לפני מכירה הום סטייג'ינג – הום סטיילינג לפני מכירה - לעיצוב הבית באופן מיוחד לפני המכירה כמה תפקידים חשובים כגון לייצר תחושת מרחב ולהעביר מסר של איכות ועדכניות - דברים שיעזרו לך לבצע את המכירה בקלות ובמהירות, וגם לקבל מחיר מלא על הבית. כל ההמלצות קלות לביצוע אך דורשות מעט זמן או כסף - אבל התמורה שתתקבל תהיה גבוהה ביותר.. המשך »
 • לשפץ למכור להרוויח הום סטייג'ינג – לשפץ למכור להרוויח - חלק גדול מהדברים המוצעים כאן אפשר לעשות לבד. וגם אם נעזרים באנשי מקצוע – לא מדובר ברמונט כללי: לא מבחינת הזמן, לא מבחינת המחיר, ולא מבחינת הבלאגן. אבל הכי חשוב - השיפורים הללו יחזירו את עצמם בגדול, גם בקלות ומהירות המכירה וגם כמובן במחיר (שיהיה גבוה יותר).. המשך »
 • טיפים למכירת דירה הום סטייג'ינג – טיפים למכירת דירה - הדבר הראשון שהקונה רואה הוא הכניסה לבית. התחושה שתתעורר בו באותו רגע, תקבע לא מעט את מהלך הדברים בהמשך.. גם בסוף הביקור הקונה עשוי לחזור ולעמוד שם, בכניסה, כדי לשוחח איתך ולשאול שאלות.. מה אפשר לעשות כדי להצליח כבר מהרגע הראשון ואיך לא לקלקל את הרושם בסוף.. המשך »
 • מחיר דירה חישוב מחיר דירה שלך ב-6 צעדים - כמה שווה הדירה שלך? איך לחשב מחיר דירה? למה זה בעצם כל כך קשה? שיטה ברורה בת 6 צעדים תנחה אותך איך לחשב את המחיר הכי טוב עבורך - מחיר נכון הוא קריטי לצורך מכירה מהירה של הבית! המשך »
 • הערכת מחיר דירה טעויות הערכת מחיר דירה-3 טעויות נפוצות - 3 טעויות נפוצות שתוכלו להימנע מהן בקלות, כאשר אתם קובעים את המחיר לבית שלכם, שאתם רוצים למכור. לפחות אחת מהן קריטית, מאחר והיא יוצרת נזק שקשה אח"כ לתקן (בלי להפסיד כסף).. המשך »
 • קביעת מחיר דירה לפרסום קביעת מחיר דירה לפרסום – דוגמא - דוגמא - איך לקבוע מחיר דירה לפרסום: חישוב מחיר יציאה לשוק (המחיר שבו נפרסם את הדירה למכירה) על פי מחיר המחירון (שמצאנו בבדיקות שערכנו) ומחיר המטרה (שהצבנו לעצמנו) המשך »
 • איך למכור דירה בלי טעויות איך למכור דירה בלי טעויות? - מצד אחד, העיסקה הכלכלית הכי משמעותית שרובנו נעשה. מצד שני, אין בית ספר, והרבה פעמים אין הזדמנות שניה. אז צריך ללמוד לבד: לעשות את זה נכון יכול להיות שווה לכם הרבה הרבה כסף. הנה 20 הטעויות הנפוצות ביותר ואיך להימנע מהן.. המשך »
 • איך למכור בית - דברים שלמדתי איך למכור בית – דברים שלמדתי - יש דברים שרק לאחר שאתה מתנסה בהם ונכווה באופן אישי אתה מבין ולומד. ובכל זאת, כדאי ללמוד מניסיונם של אחרים (היום זה הרבה יותר קל: במרחק קליק יש ים של מידע..) הנה מה שלמדתי ממכירת שתי דירות שהיו לי והטעויות שעשיתי.. המשך »
 • להביא את הקונים הנכונים להביא את הקונים הנכונים - אוהבים להפוך את הבית לתחנת רכבת ולהזמין "רק להציץ" כל מי שמתקשר? לסדר את הבית, להפסיד יום עבודה, לעשות סיור מודרך, לענות על אותן שאלות.. ברור שלא. זה קשה, זה מתיש, וזה לא נכון! צריך להשקיע בקונים אמיתיים. אז איך מביאים רק אותם? המשך »
 • למכור את הבית למכור את הבית – למה זה כל כך קשה (ואיך מתגברים) - אני יודעת שאם אפשר היה לבחור היית רוצה להיות עכשיו במקום אחר. אף אחד לא אוהב למכור את הבית, כולם רוצים להיות "אחרי" כמה שיותר מהר.. אז למה בעצם זה כל כך קשה? ואיך מתגברים? המשך »
 • איך למכור דירה ללא תיווך איך למכור דירה ללא תיווך - ראשית, יש לשאול האם כדאי למכור ללא מתווך - השאלון שלי יעזור לך להחליט מה הכי נכון עבורך! ואז נשאל, איך למכור דירה ללא תיווך - חילקתי את כל הפעולות שיש לעשות ל- 5 קבוצות + צ'קליסט מתנה.. המשך »

« ♣ »